Kıta Haritaları Nelerdir?

Pusula Harita Yayıncılık tarafından üretilmiş olan kıta haritaları talebinize göre istenilen boyutta basılabilmektedir. Kıta Haritaları Avrupa Kıta Haritası, Kuzey Amerika Kıta Haritası, Güney Amerika Kıta Haritası, Afrika Kıta Haritası, Asya Kıta Haritası, Avrasya Haritası, Okyanusya Haritası olarak bilinmektedir. Kıta haritalarına ek olarak firmamız Pusula Harita Yayıncılık’tan özel bölgelere ait haritaları da sipariş edebilirsiniz. Örneğin ilgi alanınıza giren farklı bölgelere ait haritaları; Ortadoğu Haritası, Balkanlar Haritası, Orta Avrupa Haritası, Türki Devletler Haritası, gibi haritaları sizler için hazırlayabiliriz.

Talebinize göre haritalarımız PVC ya da selefon ile kaplanabilir, fotoblok ya da foreks üzerine sıvanarak duvarınıza asılabilmektedir. Ayrıca haritalarınızı ahşap ya da alüminyum çerçeveli, arkası MDF pano, mantar pano ya da mıknatıs tutucu pano olarak mıknatıslı harita şeklinde de sipariş edebilirsiniz.
Duvar haritası olarak üretilecek haritalarımız, Promosyon harita olarak alt ve üstten harita çıtası ile Poster Harita şeklinde üretilebilir. Kıta haritaları talebinize göre siyasi harita, fiziki harita ya da uydu haritası olarak basılabilir, firma logonuz harita üzerine eklenebilir.
Kıta Haritaları hangi boyutlarda basılabilir?

Kıta Haritaları genelde duvar haritası olarak talep edilmektedir. 100 X 140 cm harita, 120X180 cm harita, 150 X 220 cm harita, 100 X 200 cm harita, 150 X 300 cm harita gibi boyutta büyük boy harita; duvar haritası ya da poster harita olarak hazırlanabilir. Haritanız fotoblok harita, forex harita , isterseniz de çerçeveli olarak üretilerek duvarınıza monte edilir.

Kıta Haritaları ayrıca ajandalar içinde sayfa sayfa kullanıma yönelik olarak da talep edilmektedir. Ajandalar için kıta haritaları talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

Kıta haritaları listesi aşağıdaki gibidir:

Avrupa Kıta Haritası
Kuzey Amerika Kıta Haritası
Güney Amerika Kıta Haritası
Afrika Kıta Haritası
Asya Kıta Haritası
Avrasya Haritası
Okyanusya Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir