Dev Boyutta Duvar Haritaları

Müşterileriniz ya da iş ortaklarınızın gözünde imajınızı nasıl daha da güçlendirebilirsiniz? Duvarında gösterişli bir dünya haritası olmayan bir şirket düşünülemez. İstanbul Haritası olmayan bir pazarlama firması ya da bir taşıma firması da düşünülemez.
Özel harita sipariş eden müşterilerimizin %80 i çok kısa bir süre sonra ikinci siparişlerini verdiler. Çünkü Pusula Harita Yayıncılık haritaları duvarda duran güçlü bir görsel değil; aynı zamanda motivasyonunuzu arttıran, sürekli yeni hedefler gösteren, pazar hakkında ipuçları veren, çalışanlarınıza yol gösteren, iş hacminizi ve satış potansiyelinizi arttıracak olan bir yardımcı görevi görüyor.

Hiçbir savaş harita olmadan kazanılmadı, pazarlama savaşı da harita olmadan kazanılamaz. Hedeflerinizi yüksek tutun, operasyonlarınızı haritalarla yapın. Çünkü Pusula Harita Yayıncılık Dünya Haritamız ya da Çünkü Pusula Harita Yayıncılık özel ülke haritalarımız üzerinde yurtdışı operasyonlarınızı takip edin. Ya da dev İstanbul Haritası üzerinde bayilerinizi ve rakip noktaları işaretleyin, daha çok kazanmak için operasyon planı yapın. İhtiyacınız olan haritayı hemen sipariş edin.
Çünkü Pusula Harita Yayıncılık tarafından üretilen haritalarda boyut ve ölçek sınırlandırması yoktur. İstediğiniz bölgenin haritasını istediğiniz boyutta sizin için hazırlıyoruz. En çok kullandığımız ölçüler: 100 X 140 cm, 100 X 200 cm, 150 X 220 cm ve 150 X 300 cm dir. Haritalarınızı fotoblok, forex gibi malzemeler üzerinde selefon ve PVC kaplamalı olarak da sipariş edebilirsiniz.
Duvarınızda mutlaka harita olsun. Müşterileriniz ya da iş ortaklarınızın gözünde imajınızı nasıl daha da güçlendirebilirsiniz? Duvarında gösterişli bir dünya haritası olmayan bir şirket düşünülemez. Büyük boyutlarda İstanbul Haritası olmayan bir pazarlama firması ya da bir taşıma firması da düşünülemez. Fotobloklu, mıknatıslı, çerçeveli, foreksli duvar haritası baskısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir