Bulunduğunuz Sayfa:: Home // İstanbul Haritaları // İstanbul Haritası

İstanbul Haritası

MAPIST İstanbul Haritası, İstanbul’a ait tüm bilgileri kapsamaktadır. Talebinize, hedef kitlenize ve amaca göre özel olarak tasarlanan harita, İstanbul Ulaşım Haritası, İstanbul Turistik Haritası ya da İstanbul İlçe Haritası olarak basılabilir. MAPIST İstanbul Haritası tamamen güncel olup en son mahalle ve ilçeleri, en son yol ağı, metro hatları vb. de kapsamaktadır.

1             İstanbul Beyoğlu Haritası

2             İstanbul Tarihi Yarımada Haritası

3             İstanbul İdari Haritası

4             İstanbul Yol Haritası

5             İstanbul Turistik Haritası (YENI)

İstanbul Turistik Haritası özellikle Tarihi Yarımada Haritası ve Beyoğlu  Haritası olarak düzenlenebileceği gibi, her ikisini de kapsayan tek bir harita olarak da düzenlenebilir. 32 X 68 cm, 35 X 50 cm, 50 X 70 cm, 70 X 100 cm gibi boyutlarda katlama harita olarak üretilebilmektedir. Promosyon amacıyla, sizler için üreteceğimiz İstanbul Haritası müşterileriniz için vazgeçilmez bir kaynak, bir başvuru eseri olacaktır. Yıllarca saklanacak ve sürekli söz önünde olacaktır.

İstanbul Duvar Haritası

Duvar Haritası olarak kullanılacak Büyük Boy İstanbul haritalarında farklı alanlara göre farklı boyutlarda harita üretimlerimiz ve harita baskılarımız vardır. Tüm İstanbul’u gösteren detaylı İstanbul Haritası boyutu 150 X 425 cmdir. Bunun dışında 100X140 cm, 150 X220 cm, 55X160 cm gibi boyutlarda da İstanbul Haritası Baskısı yapılabilmektedir.

Duvar Haritalarımız forex harita, fotoblok harita, PVC harita, selefon kaplamalı harita, mıknatıslı harita ve çerçeveli harita şeklinde üretilebilmektedir.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir yorum yaz

Designed by Theme Junkie. Powered by WordPress.