Belediye Haritaları

Pusula Harita Yayıncılık  kamu kurumları, valilikler, kalkınma ajansları, belediyeler , belediye kültür müdürlükleri, belediye harita müdürlükleri, emlak istimlak müdürlükleri, plan proje müdürlükleri ve il kültür turizm müdürlüğü gibi kurumlar için de haritalar üretmektedir.  Pusula Harita Yayıncılık  ürün yelpazesi arasında kent haritaları, belediye haritaları, cadde sokak haritaları, turistik haritalar, kültürel haritalar ve rehberler yer almaktadır.

Pusula Harita Yayıncılık , uluslar arası standartlardaki harita tasarımı ile, turizm yayıncılığı deneyimini birleştirerek ilinizin, ilçenizin tanırımı için başvuru kaynağı olacak rehberler üretiyor. İlinizin ya da ilçenizin haritalarının ve rehberlerinin üretiminde kurumunuzla ortak bir çalışma yürüterek en kısa sürede istediğiniz adette harita rehberi sizlere teslim ediyoruz.

İl-İlçe Belediye Haritaları

Pusula Harita Yayıncılık  tarafından üretilen harita ve rehberlerimiz vatandaşımızın yörenizi tanıması için özel olarak hazırlanmaktadır. Rehberlerimizi oluşturan Pusula Harita Yayıncılık  haritalarında güncelik, doğruluk, görsel zenginlik, kolay kullanılabilirlik, kartografik görselleştirme standartları gözetilirken, fotoğraf, yazı  ve bilgilerden oluşan içerik kısmında ise kentinizi, yörenizi tanıtan doğru bilgilere, seçilen en güzel fotoğraflara ve özgün tasarıma yer verilmektedir. Baskıda genellikle Avrupa kuşe kağıt kullanılmakta ve günümüzün en yüksek baskı kalitesini yakalamak için rehber ve haritalarımız Türkiye’nin önde gelen baskı tesislerinde çoğaltılmaktadır. Bu çerçevede aşağıdaki harita çalışmaları yapılabilmektedir;

Belediyeler için cadde-sokak ayrıntısında haritalar.

Kalkınma ajansları için haritalar

Valilikler ve il kültür turizm müdürlükleri için il – ilçe tanıtımını yapacak olan özel turistik ve kültürel rehber haritalar

Kamu kurumları için özel haritalar, belediye kültür müdürlükleri, belediye harita müdürlükleri, emlak istimlak müdürlükleri, plan proje müdürlükleri için haritalar.

Vakıflar ve Dernekler için haritalar

Sivil Toplum kuruluşları için haritalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir